درباره ما

درباره آفتامات
گروه آفتامات با هدف ترویج علم ، دانش و فناوری اطلاعات در حوزه های نرم افزاری صوتی/بصری و فایل های متنی بر روی پلتفورم های مختلف فعالیت خود را بصورت گسترده در حوزه وب آغاز کرده است.

چه شد که ما آغاز به کار کردیم؟
در بستر جهانی وب، مراجع و وبسایت های زیادی وجود دارد که موضوعات مختلفی را دنبال می کنند، اما حقیقت غم انگیز این است که به دلایل مختلف دسترسی کامل به آنها نداریم از این رو برآن شدیم تا سایتی پر محتوا با موضوعات محتلف که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد را با نام آفتامات راه اندازی کنیم.

حوزه های فعالیت آفتامات:
آفتامات در حال حاظر بصورت کلی بر 5 پایه اساسی ساختمان خود را بنا کرده است:

البته همانطور که گفته شد در حال حاظر این 5 قسمت نقطه شروع ماست و صد البته با همکاری و همیاری شما کاربران عزیز برنامه های آتی را در جهت بهتر ظاهر شدن اجرا خواهیم نمود.

مطالب آفتامات از کجا تهیه می شوند؟
گروه سخت کوش و مجرب آفتامات با علم و منابعی که در اختیار دارند، همواره در صدد جمع آوری اطلاعات بروز بوده تا با کاربران عزیز در میان بگذارد.

شما نیز می توانید همکار آفتامات شوید.
بی شک که خود را خالی از مشکل نمی دانیم و همیشه مشتاق کمک و همفکری شما هستیم، شما نیز اگر نظری، فکری، ایده ای در هر خصوص و شاخه ای دارید ما بی صبرانه مشتاق شنیدن آن هستیم و در بهتر شدن خود و یا حتی با کمک و همکاری شما در اجرای آن دریغ نخواهیم کرد.
اگر شما نیز در هر یک از موارد و بخش های در حال فعالبت ما تخصصی دارید و یا حس می کنید می توانید متخصص شوید پذیرای شماییم. (به ما ایمیل دهید)

چراغ راه ما باشید
راهی را در پیش گرفته ایم، شمایید که با حضور و نظرات روشن خود مسیر را برای باز کرده و به دلگرم کردن ما در ادامه به این مسیر، ما را یاری می دهید.
امید است رضایت شما کاربران عزیز را بتوانیم جلب کنیم.